MFF

Adoptujte své Hertze (Hz)

Zbývá vybrat 0 Kč z celkové částky 251 400 Kč
již vybráno 100%

Staňte se adoptivními majiteli frekvence hudebního tónu. Máte jedinečnou možnost přispět na ušlechtilý hudební nástroj.

Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy v Praze se rozhodla zakoupit špičkové klavírní křídlo, jehož zvuky by se linuly z refektáře budovy MFF UK na Malé Straně. Kvalita ale něco stojí. Hledáme touto cestou mecenáše a i malé mecenášky, kteří jsou ochotni zainvestovat do umění. Nabízíme vám možnost adopce jednotlivých strun v klavíru. Nikdo jiný už nebude mít možnost si vaši strunu adoptovat.

Abychom vám usnadnili výběr, je pro vás připraven seznam zajímavostí k jednotlivým tónům. Pro "fajnšmekry" jsou k dispozici k adopci i pedály. Na zakoupení klavíru se podílí polovinou Rektorát UK, zbývající část prostředků stojí právě na vás. Pokročilejší klavíristé, studenti, zaměstnanci MFF UK a samozřejmě dárci si budou moci v určených hodinách dokonce v barokních prostorách na zakoupený nástroj zahrát.

Rezervaci přehrávky je možno provést zde: http://www.mff.cuni.cz/verejnost/klavir/

Trvalá zásluha dárců bude zpečetěna doživotním Certifikátem o adopci struny, v případě zájmu i uveřejněním jména na adopčním elektronickém panelu a pozváním na 1. klavírní koncert a večerní křtiny koncertního křídla.