studenti:mentoring:cas

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
studenti:mentoring:cas [2016-02-23 15:10]
karel vytvořeno
studenti:mentoring:cas [2016-03-31 12:38]
petra.hoffmannova
Řádek 3: Řádek 3:
 Mentoringový ​ proces je běh na delší trať, minimálně na několik měsíců v průběhu akademického roku. Jako každá spolupráce v sobě zahrnuje jak výhody, tak určité povinnosti, ke kterým se obě strany hlásí dobrovolně. Mentoringový ​ proces je běh na delší trať, minimálně na několik měsíců v průběhu akademického roku. Jako každá spolupráce v sobě zahrnuje jak výhody, tak určité povinnosti, ke kterým se obě strany hlásí dobrovolně.
  
-Student, neboli mentee, zašle své CV a motivační dopis, obsahující představu o tom, co od  od mentoringu očekává, jaké konkrétní témata by chtěl s mentorem diskutovat a co by mělo být cílem. Na konci semestru vyhodnotí svůj uplynulý půl rok a vize na další semestr. Na schůzky s mentorem chodí vždy připravený/​á.+Student, neboli mentee, zašle své CV a motivační dopis, obsahující představu o tom, co od  od mentoringu očekává, jaké konkrétní témata by chtěl s mentorem diskutovat a co by mělo být cílem. Na konci semestru vyhodnotí svůj uplynulý půlrok a vize na další semestr. Na schůzky s mentorem chodí vždy připravený/​á.
  
-Mentor absolvuje úvodní schůzku se studentem, na základě které se dohodnou na cíli, formě i danymice ​spolupráce. Společně komunikují,​ pracují na projektu, úkolu a na závěr vyhodnotí výsledek.+Mentor absolvuje úvodní schůzku se studentem, na základě které se dohodnou na cíli, formě i dynamice ​spolupráce. Společně komunikují,​ pracují na projektu, úkolu a na závěr vyhodnotí výsledek.
  
-Do procesu mentoringu lze vstoupit kdykoliv během roku, nicméně spolupracující mentoři již nemusí mít v průběhu semestru volnou kapacitu. V letním semestru ​AR 2015/16 začínáme úvodní prezentací po sekcích.+Do procesu mentoringu lze vstoupit kdykoliv během roku, nicméně spolupracující mentoři již nemusí mít v průběhu semestru volnou kapacitu. V letním semestru ​akademického roku 2015/16 začínáme úvodní prezentací po sekcích.
  
-  * Informatická sekce: březen 2016 +  * Informatická sekce: ​úterý 29. ezna 2016, posluchárna S1, 13:00 - 14:00 hod 
-  * Matematická sekce: březen 2016 +  * Matematická sekce: ​úterý 29. ezna 2016, posluchárna K1, 14:30 - 15:30 hod 
-  * Fyzikální sekce: ​duben 2016+  * Fyzikální sekce: ​úterý 26. dubna 2016, čas a místo bude upřesněno
  
 Pokud se nestihnete přihlásit do programu na jeho začátku, je možné zaslat přihlášku i během roku a [[http://​www.mff.cuni.cz/​fakulta/​prop/​kpc.htm|KPC MFF UK]] pro vás bude hledat mentory průběžně. Pokud se nestihnete přihlásit do programu na jeho začátku, je možné zaslat přihlášku i během roku a [[http://​www.mff.cuni.cz/​fakulta/​prop/​kpc.htm|KPC MFF UK]] pro vás bude hledat mentory průběžně.
  
  • studenti/mentoring/cas.txt
  • Poslední úprava: 2016-03-31 12:38
  • autor: petra.hoffmannova