studenti:mentoring:cas

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
studenti:mentoring:cas [2016-03-01 15:07]
karolina
studenti:mentoring:cas [2016-03-31 12:38] (aktuální)
petra.hoffmannova
Řádek 3: Řádek 3:
 Mentoringový ​ proces je běh na delší trať, minimálně na několik měsíců v průběhu akademického roku. Jako každá spolupráce v sobě zahrnuje jak výhody, tak určité povinnosti, ke kterým se obě strany hlásí dobrovolně. Mentoringový ​ proces je běh na delší trať, minimálně na několik měsíců v průběhu akademického roku. Jako každá spolupráce v sobě zahrnuje jak výhody, tak určité povinnosti, ke kterým se obě strany hlásí dobrovolně.
  
-Student, neboli mentee, zašle své CV a motivační dopis, obsahující představu o tom, co od  od mentoringu očekává, jaké konkrétní témata by chtěl s mentorem diskutovat a co by mělo být cílem. Na konci semestru vyhodnotí svůj uplynulý půl rok a vize na další semestr. Na schůzky s mentorem chodí vždy připravený/​á.+Student, neboli mentee, zašle své CV a motivační dopis, obsahující představu o tom, co od  od mentoringu očekává, jaké konkrétní témata by chtěl s mentorem diskutovat a co by mělo být cílem. Na konci semestru vyhodnotí svůj uplynulý půlrok a vize na další semestr. Na schůzky s mentorem chodí vždy připravený/​á.
  
-Mentor absolvuje úvodní schůzku se studentem, na základě které se dohodnou na cíli, formě i danymice ​spolupráce. Společně komunikují,​ pracují na projektu, úkolu a na závěr vyhodnotí výsledek.+Mentor absolvuje úvodní schůzku se studentem, na základě které se dohodnou na cíli, formě i dynamice ​spolupráce. Společně komunikují,​ pracují na projektu, úkolu a na závěr vyhodnotí výsledek.
  
-Do procesu mentoringu lze vstoupit kdykoliv během roku, nicméně spolupracující mentoři již nemusí mít v průběhu semestru volnou kapacitu. V letním semestru ​AR 2015/16 začínáme úvodní prezentací po sekcích.+Do procesu mentoringu lze vstoupit kdykoliv během roku, nicméně spolupracující mentoři již nemusí mít v průběhu semestru volnou kapacitu. V letním semestru ​akademického roku 2015/16 začínáme úvodní prezentací po sekcích.
  
   * Informatická sekce: úterý 29. března 2016, posluchárna S1, 13:00 - 14:00 hod   * Informatická sekce: úterý 29. března 2016, posluchárna S1, 13:00 - 14:00 hod
  • studenti/mentoring/cas.txt
  • Poslední úprava: 2016-03-31 12:38
  • autor: petra.hoffmannova