Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
vyhraj [2016-10-12 01:06]
karel [Soutěž pro zájemce o informace z Matfyzu]
vyhraj [2017-01-23 16:54]
mj [Úvod] aesop@ovvp není veřejná adresa
Řádek 8: Řádek 8:
  
   * Pokud jste stávající adresáti, stačí zaktualizovat své preference a dát souhlas s účastí v soutěži. ​   * Pokud jste stávající adresáti, stačí zaktualizovat své preference a dát souhlas s účastí v soutěži. ​
-  * Noví zájemci se nám pak mohou ozvat elektronicky na aesop{{::​zavinac.gif?​nolink|}}ovvp.mff.cuni.cz a zařadíme je mezi adresáty. Nezapomeňte v e-mailu uvést své jméno, příjmení,​ zda jste student (v tom případě i rok, kdy budete maturovat) či učitel (v tom případě i předměty co učíte) a adresu domů či školu. Pokud budete mít zájem se zúčastnit soutěže, nesmíte zapomenout rovnou do zprávy napsat, že souhlasíte s účastí v soutěži.+  * Noví zájemci se nám pak mohou ozvat elektronicky na hk{{::​zavinac.gif?​nolink|}}ovvp.mff.cuni.cz a zařadíme je mezi adresáty. Nezapomeňte v e-mailu uvést své jméno, příjmení,​ zda jste student (v tom případě i rok, kdy budete maturovat) či učitel (v tom případě i předměty co učíte) a adresu domů či školu. Pokud budete mít zájem se zúčastnit soutěže, nesmíte zapomenout rovnou do zprávy napsat, že souhlasíte s účastí v soutěži.
  
 Jaké letáky a informační brožury zasíláme poštou, můžete nalézt na [[http://​www.mff.cuni.cz/​verejnost/​hrom/​|webu Matfyzu]]. Jaké letáky a informační brožury zasíláme poštou, můžete nalézt na [[http://​www.mff.cuni.cz/​verejnost/​hrom/​|webu Matfyzu]].
Řádek 43: Řádek 43:
 == Hlavní cena == == Hlavní cena ==
  
-Hlavní cenu získávají (řazeno abecedně dle příjmení)+Hlavní cenu získávají (řazeno abecedně dle příjmení, uvedené město je bydliště či školy)
  
   * M. Billová, Čkyně   * M. Billová, Čkyně
  • vyhraj.txt
  • Poslední úprava: 2017-01-23 16:54
  • autor: mj