Kurzy, semináře a exkurze KPC

Níže uvedené kurzy jsou primárně určené pro stávající studenty či absolventy MFF UK, pro něž jsou zpravidla bezplatné (případné výjimky jsou uvedeny u dané akce). Kurzy pořádá či spolupořádá Kariérní poradenské centrum MFF UK.

Program KPC probíhá pod záštitou projektu Zvýšení kvality vzdělávání na UK a jeho relevance pro potřeby trhu práce, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002362.

ERASMUS+ pro matfyzačky a matfyzáky

 Termín: pondělí 25. února 2019 od 15:00 do 16:30 hod
 Místo: posluchárna M3, Ke Karlovu 3, Praha 2  

Setkání je určeno všem zájemcům o studijním pobyt na zahraniční univerzitě či stáž prostřednictvím programu ERASMUS+.

Seznámíte se náležitostmi pobytů (kde a jak se přihlásit,podmínkami výběrového řízení, aktuální nabídkou stáží atp.). K dispozici budou zástupci Evropské kanceláře UK, koordinátor programu na MFF UK, zástupce studijního oddělení MFF UK a studenti, kteří program absolvovali. Pořádá studijní oddělení a KPC MFF UK.

Registrace není nutná, vítání jsou všichni zájemci.

Místo: KPC MFF UK, V Holešovičkách 2, Praha 8, pondělky 11. března, 25. března, 8. dubna a 6. května od 17:30 - 20:30 h, tj. 16 výukových hodin

 Kurz je otevřen všem studentům, doktorandům i zaměstnancům MFF UK, počet míst je však omezen.
 Pro účast bude nutná registrace na [[https://bit.ly/2SUR7vg]] do 28. února 2019.

Obsah kurzu: Během čtyř tříhodinových setkání se podíváte na pokročilou komunikační dovednost, a to umění vyjednávání. V mnoha situacích je třeba dosahovat dohod, kdy jak my, tak komunikační partner může měnit podmínky (domlouváme se na platu, ale i o tom, kdo bude uklízet, za mlada v kolik půjdeme spát, jako rodiče v kolik se náš potomek vrátí z večírku, s partnerem kam pojedeme na dovolenou, s policií o pokutě, apod.). Na tomto kurzu se podíváte na to, jak vyjednávat tak, aby následná dohoda byla co nejvýhodnější. Seznámíme se s tzv. „tvrdým“ či „pozičním“ vyjednáváním a s tzv. „principiálním“ vyjednáváním. Ukážete si, co během vyjednávání (spíše) dělat a na co si (spíše) dát pozor. Kurz bude prakticky a nácvikově orientován.

Další připravované akce

Pro zimní semestr aktuálně probíhájí jednání o termínech pro workshopy, semináře a exkurze. O potvrzených vás budeme včas informovat. O proběhnuvších akcích najdete informace v sekci „Již proběhlé akce“.

Další připravované kurzy, semináře a workshopy pro LS AR 2018 - 2019

semináře a workshopy:

 • Podnikni to! 8midílný workshop zaměřený na rozvoj vlastního nápadu od vzniku až po realizaci
 • Zahraniční stipendia - Fullbright, Humboldt, Marie-Curie program
 • Osobní prezentace - webové stránky, Linked-In
 • Osobnostní diagnostika a metody učení - jaro 2019
 • Exkurze

Již proběhlé akce.

 • studenti/kurzy.txt
 • Poslední úprava: 2019-02-15 13:25
 • autor: karolina