studenti:kurzy

Toto je starší verze dokumentu!


Kurzy, semináře a exkurze KPC

Níže uvedené kurzy jsou primárně určené pro stávající studenty či absolventy MFF UK, pro něž jsou zpravidla bezplatné (případné výjimky jsou uvedeny u dané akce). Kurzy pořádá či spolupořádá Kariérní poradenské centrum MFF UK.

Program KPC probíhá pod záštitou projektu Zvýšení kvality vzdělávání na UK a jeho relevance pro potřeby trhu práce, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002362.

  Kdy: pondělí 24. června 2019
  Kde:  Praha, Matematicko-fyzikální fakulta, posluchárna S8, Malostranské nám., 16:00 - 19: 00 hod. 

Doporučujeme registraci prostřednictvím https://bit.ly/2JNnvM2 do 15.6.2019.

Pokud vás zajímá, kterými směry se po studiu informatiky vydat, přijďte si popovídat s absolventy Matfyzu. Jedna žena a tři muži.

Jak vidí studium včera a dnes?

Jaké možnosti práce se po celém světě nabízí? Stačí člověku bakalář nebo je dobré sepsat disertačku? Korporát nebo malá firma? Jak moc má smysl vydržet matematickou analýzu? Na stole budou nejen tyto otázky, ale mnoho dalších. Prosím, seznamte se.

Karel Zikmund

 Vývojář u Microsoftu v americkém Redmotu, kde působí víc než devět let. O čem je korporát a jak moc člověk může hranice klišé velké firmy prorazit? Jak funguje česko-slovenský tým a proč je důležitá týmová spolupráce? Zikiho zkušenosti jsou nedocenitelné.

Hana Lapková

 Zůstala věrná databázím. Po magistru zamířila na rok na studium managementu do Paříže, ale vrátila se. Dobrá parta a pestrost práce ji už 15 let drží u Oracle. I když se firma za dobu jejího působení rozrostla, umí nabídnout prostředí, kde se i dámy cítí dobře.

Tomáš Herceg

Microsoft Regional Director. Už na střední škole programoval a tomu se věnuje i dál. Ale protože umí své znalosti předat, založil vlastní firmu Riganti s.r.o. a poskytuje komplexní školení in-house řadě firem a pracuje se svými lidmi na zakázkovém vývoji software.

Martin Ducháček

 Současný partner RSJ a mecenáš fondu Neuron pro oblast medicíny. Kromě dataminingu a databází se věnoval i ekonomii. V rámci firmy přešel z pozice šéfa vývoje algoritmických systémů do manažerské pozice v oblasti investic. 

Rozhovor s každým z nich najdete v průběhu června na matfyz.cz.

Pro zimní semestr aktuálně probíhájí jednání o termínech pro workshopy, semináře a exkurze. O potvrzených vás budeme včas informovat. O proběhnuvších akcích najdete informace v sekci „Již proběhlé akce“.

exkurze:

  
  
*  Crytur spol. s r.o., tbc

Již proběhlé akce.

  • studenti/kurzy.1559289220.txt.gz
  • Poslední úprava: 2019-05-31 09:53
  • autor: karolina